Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

ЛЕНІНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД   м. МИКОЛАЄВА

54028, м. Миколаїв вул Космонавтів, 81

тел.(0512) 53-30-80, факс (0512) 53-30-13; E-mail: inbox@ln.mk.court.gov.ua   

                                                     

Запрошення місцевих ЗМІ до співпраці

 

З метою підвищення рівня довіри громадськості до здійснення правосуддя, звертаємось до засобів масової інформації м. Миколаєва та Миколаївської області  з пропозицією співпраці.

Сьогодні,  як ніколи,  суспільство  потрібує інформації про те, що відбувається у судовій владі, а тому її прозорість, налагодження дієвої системи інформування громадян, поширення об’єктивної інформації про суди - це ті речі, важливість яких важко заперечити. Суспільна довіра й повага до суду є гарантом ефективної роботи судової системи, і ЗМІ, як основний засіб публічного механізму поширення інформації, відіграють в цьому одну з найважливіших ролей.

 Ленінський районний суд м. Миколаєва, з метою визначення проблем та перспектив взаємодії, запрошує представників ЗМІ на робочі зустрічі та пропонує у зручний для Вас час відвідувати судові засідання, з метою висвітлення як роботи суду в цілому, так і конкретних судових справ.

Якщо представникам ЗМІ цікаво почути чи винести на обговорення будь-які теми, з метою належної підготовки та конструктивної бесіди просимо повідомити завчасно зручним для Вас способом:

 

 

Дуже сподіваємося почути від Вас зауваження та пропозиції, а також визначення подальших кроків до співпраці!

З питань організації та проведення зустрічей пропонуємо звертатись до прес-секретаря суду - Сулими Тетяни (0512) 53-30-80.

 

 

 

З повагою,

Голова суду – Тихонова Наталя Станіславівна