Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Оголошення про виклик до суду

16 травня 2018, 15:18

ЛЕНІНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД  М. МИКОЛАЄВА

____________________________________________________________

54028, м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 81/16

                          тел. (0512)53-30-12, факс (0512)53-30-13; E-mail:inbox@In.mk.court.gov.ua                                                                                                      

Офіційний веб-портал судової влади України - https://court.gov.ua/sud1416/

  14.05.2018 

Оголошення про виклик в суд

 

Ленінський районний суд м. Миколаєва, викликає в якості відповідач  Селіванік Микола Олександрович на 27 серпня 2018 р. о 13:00 год. у  судове засідання у цивільній справі № 489/3792/17 (провадження № 2/489/447/18) за позовом Селіваник Олександра Андріївна  до Селіванік Микола Олександрович, Калашнікова Людмила Миколаївна, третя особа: Виконавчий комітет Миколаївської міської ради про вселення, встановлення порядку користування житловим приміщенням.

Розгляд справи відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 81 (будівля «Космос Плаза»), 4 - поверх, зала № 11.

При собі мати документ, що посвідчує особу, ідентифікаційний номер (код). 

Особа, яка не з'явилась в судове засідання, зобов'язана повідомити суд про причини неявки.  У разі неповідомлення суду про причини неявки вважається, що учасник судового процесу не з’явився в судове засідання без поважних причин.

 Роз'яснити учасникам справи наступні права та обов'язки.

Відповідач має право протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі надіслати:1) суду - відзив на позовну заяву і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), що підтверджують заперечення проти позову;2) позивачу - копію відзиву та доданих до нього документів.

У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи. 

Відповідач має право пред'явити зустрічний позов протягом п'ятнадцяти днів з дня отримання копії ухвали.

Попередити учасників справи про недопустимість зловживання процесуальними правами та невиконання процесуальних обов'язків, внаслідок яких до учасника можуть бути застосовані заходи процесуального примусу, передбачені Главою 9 Розділу І Цивільного процесуального кодексу України (ст. ст . 143-148).

Наслідки неявки в судове засідання:

У разі повторної неявки в судове засідання відповідача, повідомленого належним чином, суд вирішує справу на підставі наявних у ній даних чи доказів (постановляє заочне рішення).

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - https://court.gov.ua/sud1416/.

 

Суддя Ленінського районного

суду м. Миколаєва                                                                                                 Н.С. Тихонова