flag Судова влада України

Стара версія сайту | Лист вебмайстру

За I півріччя 2012 року

                                                                             

 А Н А Л І З

про стан розгляду звернень громадян

Ленінського районного суду м. Миколаєва

За І півріччя 2012 рік

            В Ленінському районному суді м. Миколаєва обов’язок з організації роботи зі зверненнями громадян, контролю за строками вирішення та проведення аналітичної роботи з 14.01.2010 р. покладено на консультанта з судової статистики суду – Маковієнко О.Є. (Наказ № 8).

            У порівнянні з аналогічним періодом 2011 року в І півріччі 2012 року загальна кількість поданих скарг та заяв значно зменшилась. Це свідчить про належну організацію, професійність роботи суддів та апарату суду, навіть при великому надходженні та розгляді справ усіх категорій .

 

залишок звернень на початок звітного періоду

надійшло звернень за звітний період

у тому числі

звернення, що надішли від

строки розгляду звернень

залишок нерозглянутих звернень на кінець звітного періоду

заяв, пропозицій

скарг

громадян

народних депутатів

усього розглянуто звернень

у тому числі

всього

з них повторних

до 5 діб

до 15 діб

до 30 діб

до 45 діб

 

0

 

3

1

2

0

3

0

3

0

2

0

1

0

 

Протягом І півріччя 2012 року до Ленінського районного суду м. Миколаєва надійшла 1 заява та 2 скарги, з них: 2 скарги на процесуальні дії судді.

            Всі скарги надійшли від фізичних осіб.

Скарги на процесуальні дії судді визнано необґрунтованими.

Протягом І півріччя 2012 року до суду не надходило повторних звернень громадян.

Від народних депутатів України, депутатів місцевих рад, Героїв Радянського Союзу, Героїв Соціалістичної Праці, Героїв України, інвалідів Великої Вітчизняної війни та неповнолітніх заяв та скарг в звітному періоді до суду не надходило.

Всі  звернення, що надійшли   у звітному періоді  розглядались у встановлені Законом терміни. 2 звернення розглянуто в строк до 15 діб. 1 заяву розглянуто в строк понад 1 місяць в зв’язку з тим, що суддя І.В. Коваленко вчасно не надав пояснення на дану заяву. На всі звернення, що надійшли до суду громадянам надавалися обґрунтовані та вичерпні відповіді.

Особистий прийом громадян проводиться головою суду та керівником апарату суду щоденно.

При роботі зі зверненнями громадян суд дотримується вимог Інструкції з діловодства, а саме при надходженні звернення до суду формується наглядове провадження, реєстраційно – контрольна картка на заяву або скаргу, також вказане звернення реєструється в журналі реєстрації пропозицій, заяв і скарг громадян.

Суддями Ленінського районного суду м. Миколаєва проводиться робота по об’єктивному і вчасному розгляду заяв та скарг, перевірки викладених в них фактів, прийняття рішень відповідно до чинного законодавства, і повідомлення громадян про наслідки розгляду заяв та скарг.

            Судом проаналізовані причини та обставини надходження скарг та заяв за підсумками першого півріччя 2012 року.

 

 

 

 

 

 

Вик.: Маковієнко О.Є.

тел.: 55-95-07